Zalety nauki angielskiego online:

to Ty wybierasz miejsce, z którego się uczysz – możesz mieć lekcję w domu, w pracy, w podróży, w samochodzie, w kawiarni, na lotnisku, w parku. 

to ogromna wygoda – nie tracisz czasu na dojazdy na lekcje angielskiego

całą lekcję przeznaczamy wyłącznie na Twoją naukę. Nie musisz robić notatek – robię je dla Ciebie ja i wysyłam Ci na maila po każdych zajęciach

cała moje uwaga skupiona jest na Tobie, Twoich potrzebach i Twoich celach – możesz do woli pytać, powtarzać, ćwiczyć wymowę, prosić o dodatkowe materiały.

przerabiamy wyłącznie tematy, które Ci odpowiadają i które są Ci potrzebne

zajęcia online są dyskretne – nikt nie musi wiedzieć, że właśnie rozpocząłeś kurs angielskiego

pierwsze spotkanie – lekcja próbna  – jest darmowe. Jest do konsultacja (do 30 min.), podczas której sprawdzę Twoją znajomość języka, poznam Twoje potrzeby, zaproponuję materiały i dostosuję dla Ciebie plan nauki

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiem. 


MOJE KURSY ONLINE

GENERAL ENGLISH

BUSINESS ENGLISH

TRAVEL ENGLISH

PRZYGOTOWANIE DO ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ

KONWERSACJE

.

JĘZYKI SPECJALISTYCZNE

General English

…czyli język ogólny. 

Nauczysz się sprawnie i bezstresowo komunikować po angielsku, będziesz też trenować rozumienie tekstu czytanego i rozumienie ze słuchu. Na zajęciach będziemy korzystać z materiałów autentycznych (aktualna prasa, nagrania audio, wywiady, filmy na YouTube) oraz z moich autorskich materiałów. Wykorzystasz nową wiedzę dzięki licznym powtórkom, ćwiczeniom i dyskusjom.


Business English

…czyli język biznesowy. 

Jest niezbędny do profesjonalnego komunikacji w środowisku biznesowym. Dzięki metodzie leksykalnej w krótkim czasie poszerzysz zasób słownictwa związanego z wybranymi przez Ciebie zagadnieniami biznesowymi. Będziesz ćwiczyć dialogi wykorzystywane w codziennym sytuacjach biznesowych, przydatne podczas telekonferencji oraz rozmów z kontrahentami.


Travel English

…czyli angielski w podróży.

Będziesz rozwijać praktyczne umiejętności komunikacyjne niezbędne podczas podróży zagranicznych. Opanujesz najbardziej przydatne zwroty i wyrażenia potrzebne w podróży: na lotnisku i dworcu, na recepcji w hotelu, w restauracji, w banku, w wypożyczalni samochodów. Będziemy ćwiczyć przykładowe dialogi, co pomoże Ci odnaleźć się w obcym mieście za granicą.


Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej

Przećwiczysz odpowiedzi na najważniejsze i najczęstsze pytania na rozmowie kwalifikacyjnej, opanujesz biznesowy small talk (przywitanie, wstęp do rozmowy, pożegnanie). Dowiesz się jakie są najczęstsze błędy oraz jak ich unikać i poznasz przykłady skutecznych odpowiedzi. Sprawdzę Twoje CV i jeśli potrzeba, pomogę Ci je poprawić aby było poprawne językowo i profesjonalne.


Konwersacje

… czyli przede wszystkim rozmowa.

Rozwiniesz umiejętność płynnego mówienia po angielsku i komunikowania się w sytuacjach z życia wziętych. Nauczysz się swobodnie wyrażać swoje zdanie na interesujące Cię tematy i tworzyć zdania w języku potocznym.  Szybko przełamiesz barierę językową dzięki intensywnej praktyce mówienia w obcym języku.


Języki specjalistyczne

…takie jak:

–  English for Finance – dla pracowników księgowości, płac, bankowości

–  English for Sales – dla pracowników działu sprzedaży, zakupów i marketingu

–  English for HR  – dla pracowników działu kadr i rekruterów

Poznasz i rozbudujesz specjalistyczne słownictwo i zwroty typowe dla Twojego zawodu. Będziesz doskonalić wybrane sprawności językowe i ćwiczyć język przydatny w codziennej pracy.


Masz pytania? A może chciałbyś połączyć kilka kursów, np. język ogólny z elementami Business English? Zapraszam do kontaktu.

Ta strona używa plików cookies.
Szczegółowa polityka - RODO      
ROZUMIEM